Wspaniała plaża w Karwi

Karwia to nieduża nadmorska miejscowość, ale ze względu na piękną plażę jest bardzo popularna wśród turystów. Niektórym niczego więcej latem do wypoczynku nie trzeba, niż tylko czystej przestrzeni piasku oraz morza, a Karwia oferuje także inne ciekawe atrakcje. Najbardziej spodoba się tutaj osobom ceniącym wypoczynek na łonie natury, w ciszy i spokoju.

Karwia ma doskonałe warunki noclegowe mimo, że jest to nieduża miejscowość. Można tu bez obaw przyjeżdżać, bo jest gdzie się zatrzymać, letnie noclegi w Karwi czekają na turystów. Tutejsza baza noclegowa obejmuje pensjonaty, domy wypoczynkowe, kwatery prywatne, wille oraz domki letniskowe - http://meteor-turystyka.pl/noclegi,karwia,0.html. Rodzaj noclegu, na który się zdecydujemy, będzie miał wpływ na nasze posiłki. Jeśli lubimy realizować kulinarne fantazje i pomysły najbliższych można wybrać nocleg, w którym istnieje możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków, na przykład domek letniskowy. Jeśli natomiast w wakacje chcemy odpocząć od wszystkiego, także od gotowania, wybierzmy miejsce noclegowe, które przygotowuje posiłki dla gości.

Główna atrakcja, czyli plaża zachwyca każdego turystę, absolutnie warto dla niej tu przyjechać. Jest jedną z najszerszych nad Morzem Bałtyckim, piękna, biała i czysta zachęca do opalania. Od dalszych terenów oddzielają ją wydmy i porastający je sosnowy las. Samo połączenie barw, czyli niebieskie morze i niebo, biel piasku i zieleń drzew już relaksuje wczasowiczów. Wyjątkowe jest tu również powietrze, zdrowe, przesycone morską bryzą, a w pobliżu drzew pachnące dodatkowo olejkami eterycznymi sosen. Prócz tego jest słońce i możliwość wygrzewania się na piasku lub kąpieli w wodzie. Warto jeszcze przed najgorętszym turystycznym sezonem przejrzeć, jakie noclegi Karwia może zaproponować, aby znaleźć tu sobie jak najbardziej dogodne i przyjemne miejsce. Turystów przyjeżdża tutaj sporo, jednak ze względu na rozległość przestrzeni nie jest to  przeszkodą. Nawet na plaży, jeśli tylko odejdzie się trochę dalej, można znaleźć odizolowany, intymny zakątek, jeśli ktoś potrzebuje prywatności.

Kąpać się można na dwóch wyznaczonych kąpieliskach. Wielu osobom, które tu przyjeżdżają dla relaksu i odpoczynku wystarczy piasek i morze, no i może jeszcze sprzyjająca pogoda. Warunki, jakie oferuje Karwia zapewniają więc szczęście i pełną błogość. Z czasem jednak może się to znudzić, wtedy można pospacerować sosnowym lasem. Jest tutaj Nadmorski Park Krajobrazowy, więc pięknych miejsc do przechadzek nie brakuje. Będąc na plaży, warto jeszcze odwiedzić przystań rybacką. To jeden z ciekawszych zakątków Karwi, a łodzie rybackie na tle morza i piasku prezentują się bardzo malowniczo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>